Özel Yazılım

homeÖzel Yazılım
özel yazılım

Firmalar, kendi iş süreçleri ve projeleri dâhilinde, bu programlara ihtiyaç duyarlar. Piyasada hâlihazırda satılan programlardan farklıdırlar ve o standart yapının dışına çıkarlar. Eksikleri gidermek ve daha pratik yollar bulmak adına düşük maliyetli çözümler geliştirmeyi sağlarlar. Belirli bir araştırma süreci gerektirirler. Özel yazılımların oluşturulması sadece satış aşamasını içermezler, satış sonrası destek de oldukça önemli bir yer tutar. Satış sonrası gerekli eğitimler ve geliştirme destekleri de bu yazılımları tasarlayan ve oluşturan kişilerce sağlanır. İşletmeler oturmuş bir yapıya sahip olsalar dahi, her gün aynı işi yapmazlar veya aynı verilere sahip olmazlar. Veriler ve işler çeşitlilik ve farklılık gösterebilirler. Bu verilerin ve işlerin takibinin iyi bir şekilde sağlanabilmesi ve analiz/raporlama gibi süreçlerin olabilecek en hızlı ve pratik şekilde yönetilebilmesi için bilgisayar yazılımlarından faydalanılır. Geliştirilmiş standart yazılımlar, bu işleyişi kontrol etmeye fayda sağlamaktadır. Ancak, bazı yazılımlar bunu daha detaylı bir sürece ve incelemeye tabii tutmaya yardımcı olurlar. Böylece iş akışının detaylandırılması ve analizi de kolaylaşır. Böylece, tek bir ürün üzerinden dahi bütün iş akışını kontrol edebilirsiniz.

DİĞER YAZILIM ÇÖZÜMLERİMİZ

İşinizi büyütecek her türlü uygulamanızı güleryüzlü ve profesyonel ekibimizle geliştirelim.

ios yazılım çözümleri

iOS Yazılım Çözümleri

iOS, cep telefonu ve tablet gibi pek çok farklı cihazda kullanılmaktadır. Yeni versiyonları ile birlikte daha da gelişmiş özelliklere sahip olan iOS işletim sistemi, işletmeler için uygun bir çözümdür.

Devamını Oku
android yazılım çözümleri

Android Yazılım Çözümleri

Android yazılım çözümlerimizle, depo takip sistemlerimiz, ERP, CRM, kurumsal kimlik vb. çalışmalarımıza her yerden rahatça ulaşabilmenizi sağlar.

Devamını Oku
iot yazılım çözümleri

IoT Yazılım Çözümleri

Özellikle üretim bazlı yapılacak çalışmalarda iletişimin daha sağlıklı bir şekilde sağlanabilmesi, makinelerin daha doğru bir şekilde yönetilebilmesi için IoT çözümleri tercih edebilirsiniz.

Devamını Oku
business_center

SERVER ÇÖZÜMLERİ

Çözümler sayfamızı ziyaret ederek tüm çözümlerimizi bulabilirsiniz.

build

YARDIMA İHTIYACINIZ MI VAR

İletişim sayfasını ziyaret ederek veya çağrı merkezimiz aracılığı ile yardım alabilirsiniz.

mail_outline

EDİRNE / TRAKYA

İletişim sayfasını ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.

Haber Bültenimize Abone Olun

Yeni teknolojilerimiz hakkında bilgi sahibi olun.