Yazılım Çözümlerimiz

homeÇözümlerimiz
yazılım çözümleri

Android Yazılım Çözümleri

Android yazılım çözümlerimizle, depo takip sistemlerimiz, ERP, CRM, kurumsal kimlik vb. çalışmalarımıza her yerden rahatça ulaşabilmenizi sağlar. Mobil uygulama dünyasında akla ilk gelen platformlardan birisi kuşkusuz, android platformu.


Günümüzde mobil cihazların kullanımının artmasından dolayı tüm sektörler için mobil uygulamalar ve mobil dünya göz ardı edilemeyecek kadar büyük bir hale gelmiştir. Akıllı telefon piyasasının yaklaşık olarak %65'ini elinde bulunduran Android uygulama konusunda sizlerin isteklerine göre yenilikçi çözümler sunuyoruz. Big Bang yazılım geliştirme ekibi olarak çalışmalarımızda üst düzey kullanıcı kullanım kolaylığı ve performans konusunda çok titiz bir çalışma sunuyoruz. Android yazılım geliştirme konusunda müşterilerimize uygulama yazılımına başlangıçtan bitişe kadar titiz bir çalışma ile projelendirme, analiz ve mağazada yayınlama ve sonrasındaki bakımlarınızı yapıyoruz.

DİĞER YAZILIM ÇÖZÜMLERİMİZ

İşinizi büyütecek her türlü uygulamanızı güleryüzlü ve profesyonel ekibimizle geliştirelim.

ios yazılım çözümleri

iOS Yazılım Çözümleri

iOS, cep telefonu ve tablet gibi pek çok farklı cihazda kullanılmaktadır. Yeni versiyonları ile birlikte daha da gelişmiş özelliklere sahip olan iOS işletim sistemi, işletmeler için uygun bir çözümdür.

Devamını Oku
android yazılım çözümleri

Android Yazılım Çözümleri

Android yazılım çözümlerimizle, depo takip sistemlerimiz, ERP, CRM, kurumsal kimlik vb. çalışmalarımıza her yerden rahatça ulaşabilmenizi sağlar.

Devamını Oku
iot yazılım çözümleri

IoT Yazılım Çözümleri

Özellikle üretim bazlı yapılacak çalışmalarda iletişimin daha sağlıklı bir şekilde sağlanabilmesi, makinelerin daha doğru bir şekilde yönetilebilmesi için IoT çözümleri tercih edebilirsiniz.

Devamını Oku
business_center

SERVER ÇÖZÜMLERİ

Çözümler sayfamızı ziyaret ederek tüm çözümlerimizi bulabilirsiniz.

build

YARDIMA İHTIYACINIZ MI VAR

İletişim sayfasını ziyaret ederek veya çağrı merkezimiz aracılığı ile yardım alabilirsiniz.

mail_outline

EDİRNE / TRAKYA

İletişim sayfasını ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.

Haber Bültenimize Abone Olun

Yeni teknolojilerimiz hakkında bilgi sahibi olun.