Çözümlerimiz

homeÇözümlerimiz
yazılım çözümleri

Server Çözümleri

Günümüzde veri, en önemli ve vazgeçilmez BT kaynaklarından biridir. Yapılan yatırımların büyük bir kısmı veri saklama, kullanma ve yönetme amacıyla yapılmaktadır. Metin verilerinin yanında, ses ve görüntü gibi daha fazla saklama kapasitesi gerektiren verilerin de yaygınlaşması nedeni ile, disk kapasiteleri GB (gigabyte) seviyelerinden TB (terabyte) seviyelerine çıkmıştır.

Devamını Oku
yazılım çözümleri

ERP Çözümleri

Bigbang ERP şirketiniz için doğru zamanda doğru kararı vermenizi sağlar. ERP yazılım çözümü ile firmanızın her detayına daha ayrıntılı daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Tek bir ekranda iş süreçlerinizi, işlerninizin takibini çok rahat bir şekilde inceleyebilir ve iş süreçlerinizi anlık olarak güncelleyebilirsiniz.

Devamını Oku
yazılım çözümleri

Depo Takip Çözümleri

Etkili bir depo takibi ile envanter yönetimi yaparak stoklarınızı kayıt altına alabilir, ürünlerinizin güncel durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz. Böylece işletme verim ve kârlılığınız da artar. Hızlı ve basit işlemlerle deponuzu takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Siz değerli müşterilerimiz için teknolojiyi aktif olarak kullanıyor ve bunu size en iyi şekilde yansıtıyoruz.

Devamını Oku
yazılım çözümleri

IoT Çözümleri

Özellikle üretim bazlı yapılacak çalışmalarda iletişimin daha sağlıklı bir şekilde sağlanabilmesi, makinelerin daha doğru bir şekilde yönetilebilmesi için IoT çözümleri tercih edebilirsiniz. IoT çözümleri için bizimle iş birliği yaparak en iyi şekilde IoT çözümlerinden faydalanabilirsiniz.

Devamını Oku
yazılım çözümleri

Android Yazılım Çözümleri

Android yazılım çözümlerimizle, depo takip sistemlerimiz, ERP, CRM, kurumsal kimlik vb. çalışmalarımıza her yerden rahatça ulaşabilmenizi sağlar. İstediğiniz android akıllı telefondan sizin için tüm işletmenizi telefonunuza taşıyabiliriz.

Devamını Oku
yazılım çözümleri

iOS Yazılım Çözümleri

Mobil uygulamamızın tüm işlevselliğini müşteri için kolay ve kullanışlı hale getirmek hedeflenir.Böylelikle sizler için geliştirmiş olduğumuz ios yazılımımız son derece hızlı ve kullanışlı olur. İşletmeniz için en iyi çözüm.

Devamını Oku

DİĞER YAZILIM ÇÖZÜMLERİMİZ

İşinizi büyütecek her türlü uygulamanızı güleryüzlü ve profesyonel ekibimizle geliştirelim.

ios yazılım çözümleri

iOS Yazılım Çözümleri

iOS, cep telefonu ve tablet gibi pek çok farklı cihazda kullanılmaktadır. Yeni versiyonları ile birlikte daha da gelişmiş özelliklere sahip olan iOS işletim sistemi, işletmeler için uygun bir çözümdür.

Devamını Oku
android yazılım çözümleri

Android Yazılım Çözümleri

Android yazılım çözümlerimizle, depo takip sistemlerimiz, ERP, CRM, kurumsal kimlik vb. çalışmalarımıza her yerden rahatça ulaşabilmenizi sağlar.

Devamını Oku
iot yazılım çözümleri

IoT Yazılım Çözümleri

Özellikle üretim bazlı yapılacak çalışmalarda iletişimin daha sağlıklı bir şekilde sağlanabilmesi, makinelerin daha doğru bir şekilde yönetilebilmesi için IoT çözümleri tercih edebilirsiniz.

Devamını Oku
business_center

SERVER ÇÖZÜMLERİ

Çözümler sayfamızı ziyaret ederek tüm çözümlerimizi bulabilirsiniz.

build

YARDIMA İHTIYACINIZ MI VAR

İletişim sayfasını ziyaret ederek veya çağrı merkezimiz aracılığı ile yardım alabilirsiniz.

mail_outline

EDİRNE / TRAKYA

İletişim sayfasını ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.

Haber Bültenimize Abone Olun

Yeni teknolojilerimiz hakkında bilgi sahibi olun.