Yazılım Çözümlerimiz

homeÇözümlerimiz
yazılım çözümleri

ERP Çözümleri

Bigbang ERP çözümleri şirketiniz için doğru zamanda doğru kararı vermenizi sağlar.

Dünya değişiyor hem de şimdiye kadar değişmediği kadar büyük bir hızla. Bu değişim şirketlere bir taraftan bugüne dek ulaşılamayana ulaşmak, yeni alanlar keşfetmek için sayısız araç sunarken bir taraftan da şirketlerde en küçük hataları ve verimsizlikleri tolere etmeyen bir kapının aralanmasına neden oluyor. Şirketler için dinamizmin ve değişimin merkezde olduğu bu yeni dünyada yalpalamadan her zaman ileriye doğru adım atmanın tek yolu süreçlerin, organizasyonların ve sistemlerin kesintisiz ve maksimum verimlilikle yönetilmesinden geçiyor.


Geçmişten bu yana kaynakların verimli bir şekilde yönetilmesi için kullanılan ERP (Enterprise Resource Planning – Kurumsal Kaynak Planlama) uygulamaları şirketlerin verimlilik yarışında her geçen gün daha da merkezde yer alıyor. ERP tanım olarak mal ve hizmet üretimi için gereken işgücü, makine, malzeme gibi kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan bütünleşik yönetim sistemlerine verilen genel isimdir. Şirketler ERP uygulamaları ile süreçlerini entegre ve sistematik şekilde yönetme şansı bulur. Dünyada en çok kullanılan ERP uygulamalarından biri olan ve her sektörün ihtiyaçlarına uygun sektörel çözümler sunan SAP ERP uygulaması ile üretimden, finansa, satın almadan satışa kadar tüm departmanlar entegre ve bütünleşik bir yapıda maksimum verimle kolayca yönetilebilir. Big Bang Yazılım deneyimli ve yetkin ekibi ile ERP uygulamalarını iş ortaklarına sunarak değer katan projelere imza atmaya devam etmektedir.Big Bang Yazılım ERP alanında hem modül danışmanlığı, hem de yazılım geliştirme ve basis danışmanlığı hizmetleri ile iş ortaklarının yanında yer alır.

DİĞER YAZILIM ÇÖZÜMLERİMİZ

İşinizi büyütecek her türlü uygulamanızı güleryüzlü ve profesyonel ekibimizle geliştirelim.

ios yazılım çözümleri

iOS Yazılım Çözümleri

iOS, cep telefonu ve tablet gibi pek çok farklı cihazda kullanılmaktadır. Yeni versiyonları ile birlikte daha da gelişmiş özelliklere sahip olan iOS işletim sistemi, işletmeler için uygun bir çözümdür.

Devamını Oku
android yazılım çözümleri

Android Yazılım Çözümleri

Android yazılım çözümlerimizle, depo takip sistemlerimiz, ERP, CRM, kurumsal kimlik vb. çalışmalarımıza her yerden rahatça ulaşabilmenizi sağlar.

Devamını Oku
iot yazılım çözümleri

IoT Yazılım Çözümleri

Özellikle üretim bazlı yapılacak çalışmalarda iletişimin daha sağlıklı bir şekilde sağlanabilmesi, makinelerin daha doğru bir şekilde yönetilebilmesi için IoT çözümleri tercih edebilirsiniz.

Devamını Oku
business_center

SERVER ÇÖZÜMLERİ

Çözümler sayfamızı ziyaret ederek tüm çözümlerimizi bulabilirsiniz.

build

YARDIMA İHTIYACINIZ MI VAR

İletişim sayfasını ziyaret ederek veya çağrı merkezimiz aracılığı ile yardım alabilirsiniz.

mail_outline

EDİRNE / TRAKYA

İletişim sayfasını ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.

Haber Bültenimize Abone Olun

Yeni teknolojilerimiz hakkında bilgi sahibi olun.