Yazılım Çözümlerimiz

homeÇözümlerimiz
yazılım çözümleri

Depo Takip Çözümleri

Etkili bir depo takibi ile envanter yönetimi yaparak stoklarınızı kayıt altına alabilir, ürünlerinizin güncel durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz. Böylece işletme verim ve kârlılığınız da artar.


Depoda stokların anlık yeri, bulunduğu raf tespit edilir, stoklara hızlı erişim sağlanır. Sayım ve sevkiyat süreçlerinde verimliliği arttırır. Big Bang Depo Otomasyonunun temel hedefi; depo süreçlerinin Big Bang yazılım teknolojileri ile desteklenerek iyileştirilmesi ve potansiyel zararların önüne geçilerek verimliliğin arttırılmasıdır. Kullanılan merkez sistem ile entegrasyonunun yapılarak, tüm iş süreçleri ile entegre olarak sayım, alım, sevk, transfer işlemlerinin en doğru ve hızlı şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktır. Fabrikada ve depolarda bulunan ürünlerin sayımının hızlı bir şekilde yapılabilmesi, Giriş-çıkış işlemlerinin insan müdahalesini en aza indirecek şekilde yönetilebilmesi.

DİĞER YAZILIM ÇÖZÜMLERİMİZ

İşinizi büyütecek her türlü uygulamanızı güleryüzlü ve profesyonel ekibimizle geliştirelim.

ios yazılım çözümleri

iOS Yazılım Çözümleri

iOS, cep telefonu ve tablet gibi pek çok farklı cihazda kullanılmaktadır. Yeni versiyonları ile birlikte daha da gelişmiş özelliklere sahip olan iOS işletim sistemi, işletmeler için uygun bir çözümdür.

Devamını Oku
android yazılım çözümleri

Android Yazılım Çözümleri

Android yazılım çözümlerimizle, depo takip sistemlerimiz, ERP, CRM, kurumsal kimlik vb. çalışmalarımıza her yerden rahatça ulaşabilmenizi sağlar.

Devamını Oku
iot yazılım çözümleri

IoT Yazılım Çözümleri

Özellikle üretim bazlı yapılacak çalışmalarda iletişimin daha sağlıklı bir şekilde sağlanabilmesi, makinelerin daha doğru bir şekilde yönetilebilmesi için IoT çözümleri tercih edebilirsiniz.

Devamını Oku
business_center

SERVER ÇÖZÜMLERİ

Çözümler sayfamızı ziyaret ederek tüm çözümlerimizi bulabilirsiniz.

build

YARDIMA İHTIYACINIZ MI VAR

İletişim sayfasını ziyaret ederek veya çağrı merkezimiz aracılığı ile yardım alabilirsiniz.

mail_outline

EDİRNE / TRAKYA

İletişim sayfasını ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.

Haber Bültenimize Abone Olun

Yeni teknolojilerimiz hakkında bilgi sahibi olun.